MENU

Disk Clean Pro: Mac Bilgisayarlar için Disk Temizleme Programı

Anasayfa » Programlar » Disk Clean Pro: Mac Bilgisayarlar için Disk Temizleme Programı
Disk Clean Pro: Mac Bilgisayarlar için Disk Temizleme Programı

Systweak yazılım tarafından OSX 10.7 ve üzeri Mac bilgisayarlar için disk temizleme programı Disk Clean Pro kısa süreliğine ücretsiz yapıldı.

Kısa süreliğine ücretsiz yapılan Disk Clean Pro programı Mac bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın performansını arttırır. Hem bilgisayarınızda yer açıyor hemde bilgisayarınızı hızlandırıyor. Bilgisayarınızdaki ön bellek dosyalarını, birden fazla kaydedilen dosyaları, çöp kutusunu ve kayıt verilerini temizleyerek genel PC performansını arttırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Yavaşlayan Bilgisayarınızı CCleaner İle Hızlandırın

Disk Clean Pro Özellikleri:

  • Kullanıcı dostu kolay kullanılan arayüz
  • Önbellek temizleme
  • Program günlüklerini temizleme
  • Web tarayıcı verilerini temizleme (Ön bellek, çerezler, geçmiş, şifreler gibi)
  • Büyük dosyaları görüntüleme ve yönetme
  • Çöp tenekesini temizleme
  • Başlangıçtaki öğeleri yönetme

Bilgisayarınızdan maximum performans almak istiyorsanız disk temizleme uygulaması kullanmanızı öneririm. Hemde kısa süreliğine ücretsiz olmuşken. Daha önce 15 TL’ye satınlan Disk Clean Pro şimdilik üsretsiz hemen indirin ve tek tıklamayla Mac bilgisayarınızı hızlandırın.

Disk Clean Pro indir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.