MENU

En iyi Radyo Dinleme Programı EXA Radyo

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » En iyi Radyo Dinleme Programı EXA Radyo
En iyi Radyo Dinleme Programı EXA Radyo

EXARadyo ile Türkiyedeki tüm radyoları bilgisayarınızdan ücretsiz olarak dinleyin.

En iyi Radyo Programı EXA Radyo ile Türkiyedeki yerel radyolar dahil tüm şehirlerindeki radyolarıda ücretsiz dinleyebilirsiniz. EXA Radyo internetten online olarak radyo dinlemenin en kolay yoludur. Arabesk, İlahi, Klasik, Pop, Slow, Rap, Rock, Türkü, Karadeniz, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, Yabancı müzikleri EXARadyo programı içinde bulunan yüzlerce radyolardan kesintisiz dinleyebilirsiniz. Özellikle yerel radyoların tamamının bulunması ve çalışmasıda EXA Radyonun farkını ordaya koyuyor.

EXARadyo ilk açıldığında karşınıza Favori radyolar, Tüm radyolar ve Ayarlar sekmesi çıkacaktır. Favori listesinde otomatik olarak en çok dinlenen radyolar karşınıza çıkacaktır. İstediğinizi silebilir yada yeni radyoları ekleyebilirsiniz. EXA Radyo ayrıca radyolarda çalınan şarkıların bilgilerinide göstermektedir. Radyo programını kullanmak oldukça basittir hiç zorlanmayacaksınız.

EXA Radyo Özellikleri

  • Radyolara hızlı bağlantı
  • Yüksek ses kalitesi
  • Güncel radyolar
  • Favori radyo ekleme
  • Şarkı bilgileri
  • Türkçe dil ve çoklu dil desteği
  • Ücretsiz kullanımı

EXARadyo Radyo Dinleme Programı

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.