MENU

Firefox 6 indir – Heyecan verici yeni özellikler

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Firefox 6 indir – Heyecan verici yeni özellikler
Firefox 6 indir – Heyecan verici yeni özellikler

Firefox 6 aslında bugün çıkması bekleniyordu ancak Firefox çalışanları sabırsızlandıkları için bir an önce çıkarmayı planladıkları Firefox 6’yı 2 gün önceden yayınladılar. Firefox 6’nın en büyük özelliği ise Yüksek hız olarak kaydedildi…

https://2.bp.blogspot.com/-2y_BxmHZ5JM/Tk0RRLfe2sI/AAAAAAAAHBo/MT4TXqwnfKQ/s400/firefox-6.jpg

Firefox 6

Daha hızlı başlangıç süreleri, hızlı grafik yorumlama ve geliştirilmiş sayfa yükleme hızı ile, Firefox anında fark edeceğiniz ciddi performans geliştirmeleriyle dolu. Compartment’ları bütünleştirmeden JavaScript nesnelerini daha verimli yönetmeye, ECMAScript5’i desteklemeden yeni JägerMonkey JavaScript motorunu geliştirmeye dek, şu ana kadarki en güçlü Firefox’u yaratmak için sahne arkasında çok çalıştık.

Gelişmiş Güvenlik

Anında Web Site Kimliği Tanıma

Alışveriş yapmadan önce sitenin yasallığından fazlasıyla emin olmak mı istiyorsunuz? Sitenin simgesine tıklayarak anında kimlik bilgisi özetini görün. Bir kere daha tıklayıp daha derine inin: Siteyi kaç kere ziyaret ettiniz? Parolalarınız kaydedildi mi? Şüphelendiğiniz siteleri denetleyin, böylece sahtekârlıklardan uzak durun ve sitenin göründüğü gibi olduğundan emin olun.

En Yeni Teknolojiler

WebM ve HD Video

HTML5 video standartlarının öncüleinden biri olarak, Firefox, WebM biçimini de destekliyor. Böylece HD kalitesindeki açık videoları da izleyebileceksiniz.

Çoklu Dokunma Desteği

Firefox artık Windows 7 için çoklu dokunma desteğine sahip. Böylece, tarayıcınızla yepyeni bir yolla etkileşime geçebileceksiniz.

Firefox 6 ücretsiz indir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.