MENU

Oyun Hızlandırma Programı GameBooster

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Oyun Hızlandırma Programı GameBooster
Oyun Hızlandırma Programı GameBooster

Bilgisayarınızdaki oyunlarda yavaşlamalar oluyorsa bunun en büyük nedeni gereksiz programların ve servislerin çalışmasından kaynaklanıyordur.

GameBooster programı bilgisayarınızdaki oyunları tek bir pencerede toplayarak oyuna girmeden önce bilgisayarınızın gereksiz servislerini kapatır. Gereksiz programları ve servisleri kapatması sonucunda bilgisayarınızda herhangi bir hataya neden olmaz. Herhangi bir oyunu başlattığınızda GameBooster programı otomatik olarak oyun kipine geçer ve oyunu hızlandırır. Oyunlarınızı en iyi şekilde optimize ederek bilgisayarınızdan maximum performans etmenizi sağlar. Bilgisayarınızda kurulu olan oyunları otomatik olarak Gamebooster arayüzüne toplayarak tek bir yerde düzenli olarak sıralar.

Bilgisayarınızda olmazsa olmaz programlardan biri olan Gamebooster sistem kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak oyunlarınızı hızlandırır. Bilgisayarınız hakkındada geniş bilgiler alabileceğiniz Gamebooster programı aynı zamanda Steam yazılımıylada uyumlu çalışarak Steam programıylada açtığınız oyunlarda devreye girerek hızlandırır.nı hemen bilgisayarınıza indirip yükleyin. Oyuna girmeden önce gereksiz programları kapatmak istiyorsanız GameBooster programı işinizi görecektir. Gamebooster programını indirerek hemen yükleyerek oyunlardaki yavaşlamalara son verebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.