MENU

Google Earth Pro Ücretsiz İndir

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Programlar » Google Earth Pro Ücretsiz İndir
Google Earth Pro Ücretsiz İndir

Google‘ın internet üzerinden hizmet verdiği google haritaları ücretsiz olarak kullanılıyor. Google’ın ücretli programı Google Earth Pro daha detaylı gösteriyor. Ancak Google Earth Pro’yu artık ücretsiz kullanıma sundu.

Yaklaşık 1000 TL gibi fiyatı ile satılan Google Earth Pro artık ücretsiz kullanıma sunuldu. Google Earth Pro ile daha detaylı resimler görebileceğiniz programda binalar 3D olarak görüntülkeyebiliyorsunuz. Normal internet üzerinden eriştiğiniz haritalar arasındaki farklar ise binaları, parkları, hava durumunu ve daha hızlı yüklemesi ile farkını ortaya koyuyor. Google Earth Pro’yu kullanmak için ilk önce kayıt olmanız gerekiyor.Avrupa ve Amerika tarafında yüksek çözünürlükte resimler ile görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth Pro’ya kayıt olduktan sonra Google Earth Pro’nun full sürümüindirerek yükleyin. Google Earth Pro’yu yükledikten sonra Mail‘inize gelen seri numarayı ve kullanıcı adınızı girerek kullanabilirsiniz.

Google Earth Pro Kayıt

Google Earth Pro İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.