MENU

MSN Messenger Türkçe Full son sürüm indir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » MSN Messenger Türkçe Full son sürüm indir
MSN Messenger Türkçe Full son sürüm indir

MSN Messengerın Türkçe ve sürekli son sürümünü güncel olarak indirmek için sizlere Microsoft’un orjinal bağlantısını vericem. Öncelikle MSN Messenger’ı birazcık en yeni özelliklerini inceleyelim.

http://screenshots.en.sftcdn.net/en/scrn/28000/28067/msn-messenger-3.jpg

MSN Messenger

  • HD web kameralarına özel fırsattan yararlanın —Messenger ailesi sayesinde kendi ailenize ulaşın. Tatil günlerinde yüksek tanımlı görüntülü arama yaparak ve arkadaşlarınızla, ailenizle özel dakikalarınızı paylaşarak bu fırsatın keyfini çıkarın.
  • Facebook arkadaşlarınızla sohbet edin —Facebook ve Messenger arkadaşlarınızın tümüne her zaman ulaşmak için Facebook’u Messenger’a nasıl bağlayacağınızı öğrenin.
  • Messenger’ı Windows Phone veya Android cihazınızda kullanın —Messenger artık anlık iletiyi ve mesajlaşmayı bir araya getirerek Windows Phone’a sorunsuzca yükleniyor ve ayrıca artık Android cihazlarda da kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak nasıl edinebileceğinizi öğrenin.
Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.