MENU

Microsoft Office 2010 Son Sürüm Türkçe İndir

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Programlar » Microsoft Office 2010 Son Sürüm Türkçe İndir
Microsoft Office 2010 Son Sürüm Türkçe İndir

Yazılım devi Microsoft tüm bilgisayarlar üzerinde büyük bir etkisi bulunuyor. Bunlardan en büyük ve en çok kullanılan yazılımlarından biri olan Office yazılımıdır. Microsoft’un office 2010 yazılımı ise bilgisayarlarda en çok kullanılan sürümlerindendir.

Office 2010 yazılımını bilgisayarınıza indirerek ödevlerinizi ve çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. İndirdiğiniz Office 2010 yazılımını ücretsiz olarak hemen bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.Office 2010 programı ile belgelerinizi düzenleyebilir ve en güzel slaytları oluşturabilirsiniz. Microsoft Office 2010’da Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access gibi araçları bulunan programlarla ile işlerinizi ve ödevlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Gelişmiş office yazılımları bulunan Microsoft office 2010 yazılımlarını en son güncellemeler yayınlayarak hataları ve açıkları hemen gidermektedir.

Office 2010 Outlook sayesinde tüm Mail’lerinizi kontrol edebilir ve yedeklerinizi alabilirsiniz. Outlook programı her türlü mail servisini desteklemesi sizi farklı programlara yöneltmeyecektir. Office 2010 Word programında ise belgelerinizi ve ödevlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. One note uygulaması ise bir yere not almak istiyorsanız ve unutmayacağınız bir yere yazmak istiyorsanız One note uygulamasını kullanabilirsiniz. Office Exel ise bir tablo iş yönetim aracı olması işinizi daha rahat ve kolay hale getirecektir. Microsoft’un Office bilgisayarınızda olmazsa olmaz programlar arasında yer alırken her hangi bir farklı araçlara ihtiyaç duymayacaksınız. Microsoft’un gelişmiş araçları her türlü işinizi rahatlıkla görecektir.

Office 2010 Neden Tercih ediliyor ?

Microsoft’un yazılımı özellikle tercih edilmesinin sebebi gelişmiş olması iş ve evinizde senkronize bir şekilde çalışmasınızı sağlar. Ofis 2010 programının en çok kullanılmasının sebebide işletim sistelerinin eski olması ve bir çok kullanıcının yeni ofiz arayüzlerine alışkın olmaması en büyük etkenlerdendir. Birde kullanıcıların eski programa alşkın olması ve yeni ofis yazılımına ücret ödememesi eskiye devemın sebeplerinden dir.

Not: Ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Ofis 2010 programı deneme sürümü ile gelirken tam özelliklerini kullanabilmek için ücretli sürümünü satın almanız gerekiyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.