MENU

İOS için Dökümanları PDF Yapma Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » İOS için Dökümanları PDF Yapma Uygulaması
İOS için Dökümanları PDF Yapma Uygulaması

İOS işletim istemli İphone ve İpad için dökümanlarınızı PDF dosyasında çevirmek için PDF Export Pro uygulamasını kullanabilirsiniz.

Live bird tarafından geliştirilen uygulama PDF Export Pro İOS kullanan cihazlar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Farklı döküman dosyalarınızı PDF dosyaları haline çevirebilirsiniz. İOS cihazlarının kameraları ile dökümanları tarayarak PDF haline dönüştürebilirsiniz. Aynı zaman da taranan dosyaları bulut depolama servislerinede yükleyebilme özelliğide bulunuyor. Örnek: (Google drive, Dropbox, Evernote ve One drive gibi bulut depolama servisleri gibi) PDF Export Pro uygulamasını indirip hemen kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Resim Boyutlandırma Programı Light Image Resizer İndir

PDF Export Pro uygulaması İOS 7 ve üzeri İOS işletim sistemine sahip İpad, İphone ve İpod touch cihazları ile uyumlu halde çalışıyor.

PDF Export Pro İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.