MENU

Windows ve Mac için Yenilenen Skype Kullanıma Sunuldu

Anasayfa » Programlar » Windows ve Mac için Yenilenen Skype Kullanıma Sunuldu
Windows ve Mac için Yenilenen Skype Kullanıma Sunuldu

Microsoft‘un daha önce önizleme sürümünü yayınladığı skype‘ın yenilenen tam sürümü yeni görünümü ile kullanıma sunuldu. Yenilenen tasarımında büyük görsel değişimler yaparak daha modern bir arayüze yer verilmiş.

Microsoft önizleme sürümünü geliştiriciler için indirmeye sunduğu skype’ın tam sürüm güncellemesini windows ve mac bilgisayar kullanıcıları için indir’meye sundu. Yenilenen sohbet arayüzünde facebook tarzı bir kullanım sunuyor. Yeni Skype‘ta paylaştığınız fotoğraflar artık daha güzel görünürken profil resminizde şık duruyor. Kullanıcılar artık videolu sohbetlerini ve yazışmalarını aynı anda yapabilirken grup sohbetleride daha kolay olacak. Yeni arayüz mavi tonlar kullanılarak tasarlanmış skype’ta bedava grup aramaları yaparak ücretsiz görüşme imkanı sunuyor.

İLİGNİZİ ÇEKEBİLİR : Microsoft Windows 8 Türkçe 32bit ve 64bit indir

Windows için Skype Arayüzü

Mac için Skype Arayüzü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Windows 10 Ücretsiz İndir

Windows ve Mac için Ücretsiz Skype İndir

Windows için skype indir

Windowsiçin full skype setup indir

Mac için skype indir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En İyi Ücretsiz 10 İphone Uygulaması

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.