MENU

Online Oyunlarda Sesli Konuşma Programı TeamSpeak

Anasayfa » Programlar » Online Oyunlarda Sesli Konuşma Programı TeamSpeak
Online Oyunlarda Sesli Konuşma Programı TeamSpeak

TeamSpeak grup halinde arkadaşlarınızla oyunlarda Sesli konuşmaya yarayan programdır.

TeamSpeak programı en iyi sesli grup sohbeti yapabileceğiniz bir programdır. TeamSpeak 2 ve Klasik versiyonlarının geliştirilmişi olan TeamSpeak 3 programı en net ses kalitesi ile sesinizi karşı tarafa gönderir. TeamSpeak 3 aynı zamanda sesinizi anında karşı tarafa zaman kaybı olmadan gönderir. Sesli konuşurken ses kalitesinde düşme, cızırtı ve arkaplan seslerini engelleyebiliyor. Ayrıca 3D ses Teknolojisi ile sanki arkadaşlarınızla oyundaymış hissi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ammyy Ücretsiz Uzak Masaüstü Yönetim Programı

TeamSpeak 3 ile Dosya Aktarımı

TeamSpeak 3 aynı zamanda Dosya aktarımı görevide görüyor. Dosya İndirme ve Yükleme gibi işlemleri TeamSpeak 3 sunucuları üzerinden güvenli bir şekilde atıyor. FTP programları, Firewall güvenlik duvarları olmadan kolayca dosya aktarımı yapabilirsiniz. Kısa sürede dosya aktarımı yapan TeamSpeak 3 güvenli bir şekilde dosya aktarımı yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir ve hızlı bir arayüze sahip TeamSpeak 3 programı eklenti desteğinede sahiptir. Ücretsiz olmasına rağmen Türkçe dil desteği yok. Oyuncular için pekte türkçe dil seçeneği önemli olmasada yinede Türkçe dil olması iyi olurdu. TeamSpeak 3 programını hemen indirmek için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

TeamSpeak Client Grup Sesli Sohbet Programı

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.