MENU

Windows Kilit Ekran Fotoğrafı Değiştirme ve Not Ekleme Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Windows Kilit Ekran Fotoğrafı Değiştirme ve Not Ekleme Uygulaması
Windows Kilit Ekran Fotoğrafı Değiştirme ve Not Ekleme Uygulaması

Windows 8 / 8.1 ve yakında Windows 10 için kilit ekranı’ınızın fotoğrafını değiştirmek istiyorsanız ve ayrıca fotoğrafın üzerine not eklemek istiyorsanız TuneUp IncrediLock windows mağaza uygulaması hepsini kolayca değiştiriyor.

TuneUp IncrediLock windows uygulaması ile sahip olacağınız yüksek çözünürlükteki fotoğraflar Manzaralar, Hayvanlar alemi, Tarihi yerler gibi en güzel ve yeni fotoğraflara sahip olabilirsiniz. TuneUp IncrediLock HD resimleri kilit ekranınız için en iyi fotoğrafları bir araya getirir. Ayrıca kilit ekranınıza Note ekleme özelliğiylede ekstra’dan istediğiniz Notları ekleyebilirsiniz. Windows mağazasından indirebileceğiniz TuneUp IncrediLock uygulaması hava durumu gibi widget’larda ekleyebilirsiniz. Windows mağazasına giriş yaptıktan sonra TuneUp IncrediLock uygulamasını güvenle indirebilirsiniz. Artık kilit ekranınız için farklı resimler ekleyebilirsiniz.

TuneUp IncrediLock İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.