MENU

UnRarX ile Mac Bilgisayarda RAR Arşivlerinizi Açın

Anasayfa » Programlar » UnRarX ile Mac Bilgisayarda RAR Arşivlerinizi Açın
UnRarX ile Mac Bilgisayarda RAR Arşivlerinizi Açın

Mac bilgisayarınızla RAR arşivlerinizi kolaylıkla açabileceğiniz program UnRarX hemen indirin ve arşivlerinizi açın.

Mac için RAR aşivi açma programı ile tüm RAR arşivlerini tek seferde açabilmenize yarayan kullanışlı bir programdır. Kullanışlı arayüzü ile rar arşivlerini kolaylıkla açar. Hızlı bir şekilde rar dosyalarını açan program tüm eski Mac bilgisayarlarda çalışabilmektedir. Dosyaları açmak için ayıkla diyerek yada rar arşivine tıklayarak istediğiniz dosyaları sürükle bırak yaparak ta alabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmasada dosyaları çıkartmak için UnRarX arşiv açma programını indirerek arayüzün sağ üst tarafındaki Extract butonuna tıklayın ve tüm rar arşini açın. Eğer şifre konulmuşsa rar arşivine üstteki Password bölümüne şifreyi girerek rar arşivini açabilirsiniz.

Windows’taki Winrar programı ile aynı görevleri yapsada winrar’a göre eksi yanları bulunuyor. UnRarX rar arşivlerini açsada eksi yanlarından biri rar arşivi oluşturamamasıdır. UnRarX programının diğer bir eksi yan bozuk rar arşivlerini düzeltememesi. Bu iki eksi yanına rağmen güçlü bir RAR aşiv açma programının UnRarX  2.2 sürümü ile bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

UnRarX Mac İçin RAR Arşiv Açma Programı

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.