MENU

Bilgisayarınızda Tanrı Modu (GodMode)’nu Etkinleştirin

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Bilgisayarınızda Tanrı Modu (GodMode)’nu Etkinleştirin
Bilgisayarınızda Tanrı Modu (GodMode)’nu Etkinleştirin

Godmode yani türkçe karşılığı Tanrı Modu anlamına gelen bu mod ilk olarak vista işletim sisteminde karşımıza çıkmıştır. Tanrı modu tam olarak bilgisayarınızdaki Denetim masasında bulunan tüm ayarları tek bir pencerede görüntülemenizi sağlar.

Tanrı modu ile bilgisayarınızda tüm ayarlara erişerek daha kolay ve rahat değişiklikler yapabilirsiniz. Tek bir windows penceresinde toplanan bu ayarlar Denetim masası ayarlarının aksine daha detaylı ayarları karşınıza çıkartarak ayarlarınızı kolayca değiştirebilrisiniz. Tanrı modunu Windows 7 / 8 / 8.1 ve windows 10 gibi işletim sistemlerinde kolayca aktifleştirebilirsiniz. Godmode yani Tanrı modunu kısaca resimli olarak anlatalım.

Tanrı Modu (God Mode) Etkinleştirme

İlk önce masaüstümüzde boş bir yerde sağ tıklıyoruz ve Yeni Klasör oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz Yeni Klasör’ün adını boşluk bırakmadan buradaki : GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} parametresini yapıştırıyoruz. ve boç bir yere tıklayarak Tanrı modu’nu açabiliriz.

Daha sonr aboş bir yere tıklayarak tanrı modu simgesi gelecek.

Artık tanrı moduna tıklayarak tüm ayarlara erişebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.