MENU

Windows 10 Yükseltme Revizyonu Bildirim Simgesini Kapatma

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Windows 10 Yükseltme Revizyonu Bildirim Simgesini Kapatma
Windows 10 Yükseltme Revizyonu Bildirim Simgesini Kapatma

Microsoft‘un  windows 7 ve 8 işletim sistemleri kullanıcıları için yaptığı yükseltme revizyonu nu tamamladınız ve bildirim simgelerinde bulunan windwos 10 simgesini kapatmak sitiyorsanız endişelenmeyin bildirim simgesini çok kolay.

Microsot’un windows 10 yükseltme revizyonu daha öncede haberini yapmıştır. Yükseltme revizyonu tamamlandı ancak bildirim simgelerinde bulunan windows 10 bildirimini kapatamıyorsanız paylaştığpımız kısa ve kolay adımı izleyiniz. İlk önce En sağ alt tarafta bulunan Yukarı ok tuşuna tıklayalım. Yukarı ok tuşuna tıkladıktan sonra açılan küçük pencereden Özelleştir‘e tıklayalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Windows 10 Ücretsiz İndir

Windows 10 Yükseltme Revizyonu Simgesi Nasıl Kapatılır?

Daha sonra karşımıza Denetim masasındaki Bildirim alanı gelecek burada GWX seçeneğinin karşısındaki Davranışlar bölümünden Yalnızca Bildirimleri Göster seçeneğini seçelim ve tamam dedikten sonra çıkalım ve simgemiz gitmiştir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.