MENU

Root Network Ailesi!

Anasayfa » Root Network Ailesi!

Rooteto olarak Yeni bir internet ağı oluşturmayı düşündük. Web Tasarım ve Teknoloji Blog’larını bir arada toplayıp yüksek kalitede içerik sağlamak istiyoruz. RootNetwork adını verdiğimiz yeni internet ağına üye olan web siteleri tek 1 RSS üzerinde birleştirilip daha çok kişiye hitap edicekler. Son olarakta Twitter ve Facebook ortak ağ birleşmesi yaptık. RSS, Twitter yada Facebook üzerinden bu topluluğu takip edebiliceksiniz.

Üye tüm Blog’lar bu Rss ağına ortak olucaklar. Gün geçtikçe artıcak olan Rss abonemiz ile ailemizdeki tüm üyeler daha hızlı büyüyecektir. Üye siteler Twitter ve Facebook sayfalarında’da güncel tüm yazıları yer alıcaktır. En kaliteli sayfada olucağınızdan emin olabilirsiniz.

Alttaki logoyu Websitenizin bir yerine koymanız gerekiyor. Bu sayede ortak ağımızı her yönde duyurabilir ve dahada büyüyebiliriz.

Root Network Ağı içerisindeki siteler.

Bu siteler bize başvurarak bu ağa ortak oluyorlar. Sizlerde bu ağa ortak olmak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Amacımız RSS ağını büyütüp hep birlikte büyümek bir şekilde siteleride birleştirmek denilebilir. Yada büyük RSS Blog ağı diye düşünebilirsiniz.

Herkez başvurabilir Müstehcen içerik olmadığı sürece kabul edilicektir. Eğer alttaki kategoriler sitenizde bulunmuyorsa lütfen başvurmayınız.

WordPress, Hosting, İnternet, Teknoloji, Program, Makaleler

Genel anlamda söylediğimiz gibi geniş bir Teknoloji Ağı kuruyoruz…

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.