MENU

Google Ana sayfa tasarımını güncelledi.

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Google Ana sayfa tasarımını güncelledi.
Google Ana sayfa tasarımını güncelledi.

Google sürekli ana sayfada yenilikler yapıyor. Bu seferki değişikliği daha göz önünde ve dahada Plus’a yöneldiğini belli ediyor. Aslında Google Twitter ve Facebook’un yerini tamamen almaya çalışıp tüm ağları kendi çevresinde toplamayı düşünüyor diyebiliriz.

https://3.bp.blogspot.com/-Z3acFKnD9Qs/TzwZHWWddKI/AAAAAAAAEiQ/38dWDpFZ_oM/s1600/google-anasayfa.JPG

2012 Google Ana sayfası

Yanlız bu tasarım sadece Google.com’da geçerli olduğunu belirtmemk isterim. Google Ana sayfası günden güne değişiyor gittikçe yenilikler geliyor buda onlardan biri.

Daha önce bu kısım sağ üst menüye gizlenmiş durumdaydı ancak Google ortaya koymayı planlamış oldukçada kullanışlı görünüyor. SEO Uzmanı olarak bu durumun üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum. Gittikçe artan plus üyelikleri plus’un Google arama sonuçlarındaki değişiklikleri göz önünde bulundurulmalı.

Şimdiden Google+ Plus Hesabınıza yüklenmeye başlasanız iyi edersiniz. :)

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.