MENU

2050 Yılı Airbus Uçakları İç Tasarımları

Anasayfa » Teknoloji » 2050 Yılı Airbus Uçakları İç Tasarımları

Teknoloji ilerlerken tasarımcılar artık uçaklar içinde özel grafikler düşünüyor. Yeni ve daha modern uçaklar için yapılan projeler geliştirilmeye açık yapıya sahip. Sıkıcı bir uçuş olmaması için düşünülen bir konsept iyi bir gelişim olacağı ortada. Konseptin bizlere sunduğu artı özellikler var kullanım kolaylığı sunuluyor iç dekarasyon ve müthiş görsellerle harika bir ortam hazırlanıyor. Uçuş artık daha görsel olacak yolculuklar keyifli hale gelecek.

2050 yılında uçaklardaki en büyük yenilik ferahlık ve iç tasarımındaki görsel değişimler olacak. Yan taraftaki ekranlara özel görüntüler aktarılabilcek. Gece veya gündüz hava değişimine göre görüntüler aktarılabilecek. Sadeliğin, konforun ve güvenliğin ön planda olduğu uçaklarda artık daha rahat yolculuk yapılabilcek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kenguru White ile Engeller Kalkacak

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.