MENU

4 inçlik Android Nokia X Telefonu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » 4 inçlik Android Nokia X Telefonu
4 inçlik Android Nokia X Telefonu

Nokia’nın normandy X isimli ilk android telefonunun özellikleri sızdırılmaya başlandı. Normandy X isminin nokia X olarak değişeceğide söylentiler arasında yer alıyor. Alt segmentte satışa sunulacak telefonun bazı özellikleri ise şöyle :

Normandy X çift çekirdekli snapdragon 200 işlemcisi, 512 MB ram, Adreno 302 grafik işlemcisi ve 4 GB depolama alanına sahip olacak. 4 inçlik TFT ekranı, 800 x 480 ekran çözünürlüğü bulunan telefonda 5 megapiksel kamera, çift sim desteği ve 1500 mAh’lik batarya ile gelebilir. Micro SD kart desteği, 3G, Wi-fi gibi kablosuz bağlantı özellikleride bulunacak. En son android 4.4 işletinm sistemi ile yüklü olarak gelmesi alt segmentteki telefon için büyük avantaj olacaktır. Henüz fiyat konusunda bir bil olmadığınıda belirtelim.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.