MENU

Apple İOS 7 ve İphone 6 Testleri Yapıyor

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » Apple İOS 7 ve İphone 6 Testleri Yapıyor
Apple İOS 7 ve İphone 6 Testleri Yapıyor

Apple iphone 5 ‘ten sonra İphone 6 testlerine başladı.Zira Apple’lın cupertino kampüsü içinden gelen bir İp’den cihazın İphone 6 sistemini kullandığı yazıyor.Apple İOS 7’yi tamamlayıp yeni işletim sistemini yeni telefonu İphone 6 ile piyasaya sürebilir.

Apple’ın geçmiştede 4g ve LTE teknolojileri için yaptığı testlerde 51. ve 5.2 olarak adlandırmıştı.Bu iddialar yüksek ihtimalle gerçek çünkü gelen İp’de İphone 5.1 ve 5.2’yi yakalayan ekip bu sefer 6.1’i yakaladı. Apple bize yeni İphone’nun testlerinin yapıldığını gösteriyor.Bu veriler ise Next Web adlı bir teknoloji web sitesinden yayınlandı.

Bu veriler İphone hayranlarını ve uygulama geliştiricilerini bir hayli heyecenlandırdı.İphone hayranları İphone 6’yı 2013’ün son çeyreğine kadar beklemeleri gerekiyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.