MENU

Apple Lazer Klavye Teknolojisi

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » Apple Lazer Klavye Teknolojisi
Apple Lazer Klavye Teknolojisi

Apple yeni aldığı patentlerden en ilgi çekicisi Lazer Klavye patenti apple cihazlara İmac gibi bilgisayarına yaklaştığında bazı programları açabileceği yada İmac’i uyku modundan çıkarıp uyku moduna sokabileceği belirtiliyor.

Apple lazer klavye ile yeni nesil İphone cihazlarda görebileceğimiz bi teknoloji olabilir.Lazer klavye sistem olarak bir İphone veya İpad cihazınız ile bir boş masa üzerinde projeksiyon yardımı ile hem ekran hemde klavye oluşturarak bi bilgisayar gibi kullanabiliyorsunuz.Yakında İphone 6 veya İpad gibi cihazlarda görebileceğimiz bu teknoloji yakında çıkabilir.Apple bu patenti alarak rakiplerinin önüne geçmek içinde kullanacaktır.Apple genelde yeni teknolojiler üreterek diğer rakiplerinede ilham kaynağı oluyor.İpad ve İphone cihazlarını üreterek zaten gösterdi.Videoyu izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.