MENU

Apple WWDC 13 Etkinliğinde İOS 7 Tanıtıldı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Apple WWDC 13 Etkinliğinde İOS 7 Tanıtıldı
Apple WWDC 13 Etkinliğinde İOS 7 Tanıtıldı

Apple WWDC 13 geliştiriciler konferansı etkinliğinde apple tv’den İOS 7 yeni işletim sistemini tanıttı.

Genel olarak büyük bir tasarım değişikliği yaşayan İOS 7 platformu daha şeffaf bir yapıya sahip tasarımı, yeni uygulama simgeleri ile karşımıza çıkyor.Animasyonları dahi değişikliğe uğrayan İOS 7 iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, 5.nesil iPod Touch cihazları İOS 7 işletim sistemine yükseltilebilecek.2013 yılının sonlarına doğru çıkması bekleniyor İOS 7’nin.İos 7’de tuş kilidi ekranı, wifi, 3G gibi bağlantı ayarlarına girmeden kısayol ile halledilebilecek.

İOS 7’de İyunes radio arayüzüde değişikliğe uğramış.Müzik çalarda arayüz değişikliğine uğramış.

İOS 7’de multi tasking klavye işlemleride değiştirilmiş

İOS 7 safari özellikleri yeni özellikleri geliyor.Safaride tam ekran keyfi verilecek.Safari tarayıcısına twitter özelliği konulmuş.Safari,Chorme ve firefox internet tarayıcıları arasında en düşük ram tüketimine sahip olan tarayıcı olma özelliğini taşıyor.

İOS7 fotoğraf ve video özellikleri tanıtıldı.İOS 7 yeni fotoğraf uygulaması ile fotoğraflar üzerinde değişiklikler yapılabilecek.

İOS 7 canlı duvar kağıtları kullanılabilecek.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.