MENU

Asus Apple ile Fena Dalga Geçti

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Asus Apple ile Fena Dalga Geçti
Asus Apple ile Fena Dalga Geçti

Asus öyle bir reklam yaptıki Apple fanları fena kızacak gibi duruyor. Apple’ın satış politikası ile dalga geçen reklam filmi yazımızda.

Apple‘ın yeni ürünlerini hem tanıtırken hemde nasıl satış pazarlaması yaptığıyla dalga geçen Asus fena bir gol attı diyebiliriz. Elbetteki Apple’ın ürettiği teknolojiler şık ve stabil çalışmasına diyecek bir şey yok ancak çıkarttığı bir modelin önceki modelleden hiçbir farkı olmadığını anlayabiliriz. Sadece bir kaç özelliğini değiştirip sanki bütün dünyayı değiştirmiş gibi davranması ve bunu yüksek fiyatlara satması Asus’u harekete geçirdi. Batesmotelpro‘nun reklam filmi harika olmuş ve fena göndermelerde bulunmuş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Apple İphone 6S Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Özellikle yeni MacBook‘lara fena göndermede bulunmuş. Starbucks’ta MacBook kullananlara özellikle gönderme yapmış. Starbucks’ta MacBook’un yanına kahve çok iyi gittiğini söyleyen, Asus iPhone kılıflarına ve Apple Pencil’a fena bir göndermede bulunuyor. Sözü fazla uzatmadan reklamı izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Snapdragon 820 Mobildeki En Güçlü İşlemci

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.