MENU

Aviiq Taşınabilir Dizüstü Standı

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » Aviiq Taşınabilir Dizüstü Standı
Aviiq Taşınabilir Dizüstü Standı

Taşınabilir bir dizüstü standı bilek, ekran görünürlüğü ve rahat kullanım açısından önemlidir.Ofisinizde laptop‘ınız için şık bir görünüm elde etmek için kaliteli bir diz üstü standı iyi bir seçim olacaktır.

Aviiq taşınabilir dizüstü bilgisayar standı 12 derecelik bir açıyla yükseltilebilen aviiq stand laptop‘unuzunda daha rahat soğutma yaparak performansını artırabilirsiniz. Bilgisayar çantasızada mükemmel uyum gösteren aviiq taşınabilir dizüstü bilgisayar standı katlanılabilir olması işinizi kolaylaştırır.7.5 mm inceliğe ve Alman yapımı Hylite malzeme ile 156 gram ağırlığa sahip bir dizüstü standı olmuş. Aviiq Ofis ortamına uygun kaliteli bir stand olan aviiq amazon‘da 59 dolar gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.