MENU

Çerçevesiz Ekranlı Asus Pegasus 4S Karşınızda

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » Çerçevesiz Ekranlı Asus Pegasus 4S Karşınızda
Çerçevesiz Ekranlı Asus Pegasus 4S Karşınızda

Son dönemlerde çerçevesiz ekran telefonlar arasına asus’da katıldı. Asus Pegasus 4S modeli ile karşınızda. Amiral telefonlara gelen çerçevesiz ekran şimdi ise orta segmentte yerini alıyor. Güçlü donanım özelliklerine sahip telefonun özellikleri ile karşınızda.

Asus’un duyurduğu Pegasus 4S modeli 5.7 inç ekranı ile gelecek. Büyük ekrana sahip telefon 1440×720 piksel ekran çözünürlüğüne ve 18:9 görüntü oranı bulunuyor. İyi bir ekrana sahip telefonun 8 çekirdekli MTK6750T işlemcisini kullanıyor. Bu işlemci ile birlikte iki farklı versiyon satışa sunulacak. 3 GB ram ve 32 dahili depolama modeli, 4 GB ram ve 64 GB dahili depolama birimi telefona eşlik ediyor.

Telefonda 16 ve 8 megapiksellik çift kamera bulunuyor. Ayrıca telefonda 8 megapiksel ön kamera bulunuyor. Android 7 işletim sistemi ile gelecek olan telefonun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmedi.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.