MENU

Facebook Onaylanmış Profil Hesap Sayfası

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Facebook Onaylanmış Profil Hesap Sayfası
Facebook Onaylanmış Profil Hesap Sayfası

Facebook artık twitter’da olduğu gibi onaylanmış profil hesapları hizmetine başladı.Facebook Onaylanmış Profil Hesap hizmeti ile çakma hesap açan kişlere yönelik bir hamle olarak görebiliriz.

Facebook Onaylanmış Profil Hesapları ile siyasi, sanatçı, futbolcu, işletmeler ve bireylerin gerçek ve sahte hesapları arasında filtreleme yaparak gerçek kişinin onaylı hesabını göreceğiz.Onaylı hesap nasıl işliyor derseniz facebook birimleri ile irtibata geçerek onlara kendi bilgilerinizi yollayarak hesabın gerçekliğini kanıtlamanız gerekiyor.Kişisel bilgilerinizi yolladıktan sonra belli bir sire sonra hesabınız takip ederek size onay veriyorlar.Bunlardan ilk olarak resimde görüleceği gibi selena gomez ilk olarak Facebook Hesabını onaylattı.Yakında bir çok ünlü kişi ve kurum bu özellikten yararlanacaktır.Facebook kullanıcıları bu durumdan memnun olacaktır.Zira Facebook kullanımında bir çok sahte hesap olduğu için kişi ve kurumlar Twitter’a yöneliyor Facebook bu durumu yenimi farketti bilinmez ama geç kaldığından hem fikiriz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.