MENU

İngilizce kelimeyi Hemen Türkçe'ye Çevirin

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » İngilizce kelimeyi Hemen Türkçe'ye Çevirin
İngilizce kelimeyi Hemen Türkçe'ye Çevirin

İngilizce bir kelimeyi hemen Türkeçe’ye çevirin. Hemde enter’a basmadan :) Google Translate gün geçtikçe gelişiyor artık Google Translate üzerinde yaptığınız her arama otomatik olarak arama yapıyor ve kelime kelime ingilizce çevirinin nasıl değiştiğini görebiliyor.

https://4.bp.blogspot.com/-RJQ4wvyCUS4/T6ApigDol2I/AAAAAAAAHF8/2-S622LABKo/s1600/hemen-ceviri-google-translate.jpg

Top yazdım hemen üst yazdı yanına basketball yazdım en büyük basketbol oldu :) Yani ingilizce öğrenmeyede aslında yardımcı olan bir sistem. Top’un sadece en büyük olarak kullanılmadığını anlamış olduk.

Google Translate çok iyi çevirmediği söylenir ancak gün geçtikçe sistemi geliştiriyorlar ve gittikçe profesyonel çeviriler yapıyor sistem.

Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim hatta sık kullanılanlarınıza eklemeniz gereken önemli sitelerden biri diyebilirim.

Google Translate

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.