MENU

HTC One mini görselleri ve özellikleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » HTC One mini görselleri ve özellikleri
HTC One mini görselleri ve özellikleri

HTC one’ın küçük kardeşi one mini’nin internete sızdırılan görselleri ve özelliklerine yakından bakalım.HTC one mini teknik özellikleri, fiyatı ve bets audio gibi özellikleri ile öne çıkıyor.

http://androidos.in/wp-content/uploads/2013/07/htc-one-mini_3.jpg

HTC one mini Snapdragon 400 işlemcisi ile gelmesi bekleniyor.2 gb ram, 16 gb dahili hafızaya sahip telefonda 4 megapiksellik ultrapiksellik bir kameraya sahip.4.3 inçlik HD çözünürlüklü süper LCD3 ekranı ve  1280×720 piksel çözünürlüğe, 342 ppi ekran yoğunluk değeri ve adreno 305 gpu grafik işlemcisi ile en iyi grafikleri sunuyor.HTC one mini’nin en önemli özelliklerinden biriside boom sound ve beats audio özelliği ile en kaliteli ve en yüksek ses çıkaran telefon olma özelliğine sahip.Android 4.2.2 işletim sistemi ve sense 5 araüzü ile gelecek.

http://www.androidos.in/wp-content/uploads/2013/07/htc-one-mini_1.jpg

Samasun gibi mini modasına uyan htc en üst düzey telefonu one’ın one mini modelini önümüzdeki ay tanıtıtacak.Htc one mini akıllı telefonu 400 euro’dan satışa çıkacağı belirtiliyor.

http://boygeniusreport.files.wordpress.com/2013/07/htc-one-mini-leak-2.jpg?w=942

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.