MENU

HTC Sense 5 yeni arayüzü

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » HTC Sense 5 yeni arayüzü
HTC Sense 5 yeni arayüzü

HTC Sense 5 yeni arayüzü Htc M7 akıllı telefon ile birlikte tüm HTC cihazlarında yeni görünümüne sahip olacak.

Sense 5 arayüzü ile birlikte değişikliklerden bazıları tüm HTC ikonları sadeleşmiş ve fontlar değişmiş görünüyor. Kilit ekranındaki halka kaldırılmış. Hava durumu widget’ı oldukça minimal bir yapıya bürünmüş. Arama ekranı ve tüm menülerde de ciddi sadeleştirmeler olduğu görülüyor.Yeni Sense 5 arayüzü HTC akıllı telefonlarda daha hızlı olacak heralde sadeleştirme bu yüzden olsa gerek.

HTC artık yeni arayüzü ile daha sade daha hızlı bir görünüme sahip olacak.Yenilenme her zaman iyidir.Android telefonlar arasında en beğenilen akıllı telefon olan HTC bu yeni Sense 5 tema arayüzü ile birlikte HTC kullanıcıları sevindirecek.

Sense 5 arayüzü HTC’nin amiral gemisi olan HTC M7 ile birlikte gelecek.Tabiki Daha önce htc alanlar telefonlarından update yaparak telefonlarını yeni görünüme geçebilirler.

HTC M7 Özellikleri

HTC Sense 5 ekran görüntüleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.