MENU

İphone 5S Konsept Tasarım Görselleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » İphone 5S Konsept Tasarım Görselleri
İphone 5S Konsept Tasarım Görselleri

İphone 5S çıkmadı ama konsept tasarımları çoğu internet sitelerinde yaınlanıyor.Apple tarafından resmi olarak hiçbirşey duyurulmazken İphone 5S konsept tasarımında büyük değişiklikler yapılmış.

Apple İphone 5S tasaımında değişikliğe gidecekmi bilinmez bazı kullanıcıları konsept tasarımı ile apple’a ilham veriyor.Samsung galaxy s4 ve HTC one’ı gölgede bırakacak bir şeyler yapmak zorundalar. İphone 5S tasarımında kenarları baya oval şeklinde tasarlanmış galaxy s4 gibi olmuş.Daha ince ve şık görünüme sahip olmuş.Ancak çoğunlukla apple’ın iphone 5S’de değil İphone 6’da tasarım değişikliğine gideceği belirtiliyor.İphone 5S’te parmak izi okuyucu güvenliği ile çoğu özelleiğin geleceği konuşuluyor tabiki bunalrın hepsi dedikodudan ibaret. Şimdilik İhpone 5S konsept tasaımı ile idare edelim yeni kullanıcı tasarımlarını aktaracağız.İphone 5S’te bu yılın sonunda çıkması bekleniyor.

Görseller apple tarafından yayınlanmış görseller değildir.İphone hayranlarının yaptığı tasarım çalışmalarıdır.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.