MENU

5100mAh Bataryalı Lenovo Vibe P2 Özellikleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » 5100mAh Bataryalı Lenovo Vibe P2 Özellikleri
5100mAh Bataryalı Lenovo Vibe P2 Özellikleri

Bu çinli firmalar akıllı telefonlardaki en büyük sorunun batarya olduğu için büyük kapasiteye sahip akıllı telefonlar çıkartmaya devam ediyorlar. Bunlarda biride Lenovo Vibe P2 akıllı telefonu oldu.

Gerçi Lenovo bir önceki Vibe P1’de 5000 mAh’lik batarya çıkartmıştı. Şimdi ise 100 mAh arttırarak Vide P2 5100 mAh‘lik batarya ya sahip akıllı telefonunu duyurdu. Tanıtılan Vibe P2 modeli yine büyük kapasitesi ve güçlü özellikleri yanında Quick Charge 3.0 ile geliyor. Snapdragon 615 işlemciye sahip akıllı telefonda 8 çekirdekli Cortex A-53 ve Adreno 506 grafik işlemcisi bulunuyor. 13 megapiksel arka kamera 5 megapiksel ön kameraya sahip olacak telefon 5.5 inç ekran boyutu ile gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Lenovo Bükülebilir Ekranlı Akıllı Telefonları

Lenovo Vibe P2 4 GB ram ve 64 GB depolama ile gelirken Avrupa pazarında 3 GB ram ve 32 GB depolama seçenekli modeli satılacak. Android 6 işletim sistemi ile gelecek telefonun fiyatı konusunda da henüz bir açıklama yapılmadı.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.