MENU

En iyi dosya yükleme sitesi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » En iyi dosya yükleme sitesi
En iyi dosya yükleme sitesi

En iyi sunuculara sahip olan RapidShare uzun zamandır nerdeyse batıyor. Ancak RapidShare’yi değilde bu sefer farklı bir siteyi önereceğim. Çünkü bu site tam aradığınız site olabilir. .rar .exe her türlü dosyayı direkt yükleme iznini veriyor.

Site reklamları çok yoğun kullanmayıp yani diğer siteler gibi Download kısmını ön plana taşımış. Sadece 1 pop-up sayfası hariç diğer yönleri gayet iyi. Üye olup kendi arşivinizi oluşturabilirsiniz. Download ederken saniye bekleme yok direkt download etme şansınız var.

http://cybernetnews.com/wp-content/uploads/2006/10/Mediafire.jpg

MediaFire

Ayrıca bu upload sitesinde HTML5 kullanılmış sürükle bırak yöntemi ile hızlıca dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Ücretli sürümü var ancak ücretsiz sürümün ne kadar sınırı var tam bilmiyorum. Zaten büyük iş yapıyorsanız ücretli alırsınız eğer ufak tefek dosyalar yükleyip indiriyorsanız sorun olmaz. Zaten trafiğe göre belirleniyor sınırlar. Trafik’te ayda bir sıfırlandığı için problem olmaz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.