MENU

Memories Basılı Fotoğrafları Tarama Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Memories Basılı Fotoğrafları Tarama Uygulaması
Memories Basılı Fotoğrafları Tarama Uygulaması

İOS cihazlarınızlarınızın kamerası ile nostaljik basılı fotoğrafları akıllı telefonunuza ve tabletinize düzgün bir şekilde ekleyebilirsiniz. Memories İOS uygulaması ile eski fotoğraflarınızı galerinize ekleyebilirsiniz.

Memories İOS uygulaması ile basılı fotoğraflarınızın resimlerini çekerek düzgün bir şekilde çıkmasını sağlar. Tarayıcılarla uğraşmadan kolayca Memories uygulaması ile eski baskılı fotoğraflarınızın görüntülerini hemen çekin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Fotoğraflarınızı düzgün bir şekilde çekmeseniz dahi memories uygulaması fotoğraflarınızı düzgün şekilde kırparak hatasız kaydedebilirsiniz. Eski fotoğraflarınızı doğal haliyle çeken uygulama İOS mağazasından ücretsiz olarak indirerek yükleyebilirsiniz. Artık eski fotoğraflarınızı akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : İphone Arkaplan Duvar Kağıtları İndir

Memories İOS İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.