MENU

Microsoft Samsung Kinect Illumiroom'u Duyurdu

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » Microsoft Samsung Kinect Illumiroom'u Duyurdu
Microsoft Samsung Kinect Illumiroom'u Duyurdu

CES 2013 fuarında Microsoft ile Samsung beraber tasarladıkları Illumiroom ve şuanda geliştirme aşamasında olan bu teknoloji oyun severleri bir hayli heyecenlandırdı.

Illumiroom bir oyunu komple oynadığınız yerde bir kinect ve projektör yardımıyla oyunu tüm mekana taşıyan süper bir teknoloji Microsoft’un ileride XBOX kinect için neler yapabileceğini bu teknoloji ile bize gösteriyor.Illumiroom microsoft’un yaptığı kinect ile birlikte çalışarak harika oyun deneyimi ve oyunun içinde hissetmemizi sağlayacaktır.Aşağıdaki videomuzu izleyerek daha iyi anlayabilirsiniz.

http://www.blogcdn.com/japanese.engadget.com/media/2013/01/illumiroom1-1.jpg

Illumiroom oyunun içindeki görselleri, hareketli cisimleri odamıza veya mekanın içine sokarak bizi oyunun içine sokuyor.Henüz cihaz ile birlikte fazla bilgi olmamakla birlikte şimdilik bu kadara bilgi ile yetinelim.

http://www.tecmundo.com.br/imagens/2013/1/materias/3745858889181353-o.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.