MENU

Microsoft'un Yeni Web Tarayıcısı Spartan Duyuruldu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Microsoft'un Yeni Web Tarayıcısı Spartan Duyuruldu
Microsoft'un Yeni Web Tarayıcısı Spartan Duyuruldu

Microsoft‘un merakla beklenen yeni web tarayıcısı Spartan duyuruldu. İnternet explorer’ın yerini alacak olan Spartan tarayıcı yeni özellikleri ile dikkat çekiyor.

Teknoloji devi Microsoft internet explorer‘ın yerini alacak Spartan web tarayıcı Windows 10 işletim sisteminde varsayılan tarayıcı olarak geleceğini duyurdu. Spartan’a eklenen Onenote özelliği ile internette herhangi bir yerden not almanızı ve istediğiniz içerikleri Onenot uygulaması ile kaydedebileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Windows 10 Kurulumu Videolu Anlatım

Microsoft’un bir diğer özelliği ise Spartan tarayıcısına eklenen Cortana sesli komut entegrasyonu ile konuşarak komutlar verebileceksiniz. Apple’ın Siri ile aynı özellikleri taşıyan Cortana ile söylediğiniz komutları anında yerine getirecek bir web tarayıcınız olacak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.