MENU

Google'ın Nexus 6 Phablet Telefon Siparişleri Tükendi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Google'ın Nexus 6 Phablet Telefon Siparişleri Tükendi
Google'ın Nexus 6 Phablet Telefon Siparişleri Tükendi

Google‘ın merakla beklenen saf android yüklü android telefonu Nexus 6 google play’deki ön siparişleri daha ilk günden tükendi. Siparişlerini verenler telefona ilk sahip olanlar olacak.

Google ön siparişe sunduğu Nexus 6 siparişini verenlere telefonu 21 kasımda ulaştıracak. Google’ın güçlü özellikleri ile piyasaya süreceği telefonu için yenilerini hazırlayarak diğer müşterilerini mağdur etmeyecektir. Google nexu6’nın avrupa ve amerikadaki fiyatı 32 versiyonda 569 euro olarak belirlerken 64 GB versiyonu ise 649 euro’dan satışa sunması bekleniyor. Henüz türkiye fiyatı belli olmayan 5.9 inç‘lik phablet telefonu Nexus 6 kardeşleri olan olan Nexus 5 ve Nexus 4 gibi telefonlarında indirime gidecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Sony Xperia Z4 ve Samsung Galaxy S6 Aynı Özelliklerde Olabilir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.