MENU

Philips Hue Akıllı Ampuller

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Philips Hue Akıllı Ampuller
Philips Hue Akıllı Ampuller

Philips ev cihazlarında rakiplerine nazaran daha farklı tasarımlı ve yenilikçi bir anlayışa sahip zira yeni ürettiği akıllı ampulleri ile bu farkı gözler önüne seriyor.Philips HUE adında yeni akıllı ampulleri ile hem İOS hemde Android uygulamaları ile uzaktan kontrol ederek ampulleri istediğiniz renk seçeneğine alabilir veya istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.Telefonunuz veya tabletinizlede rahatlıkla bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.


Philips hue ile telefonunuzla akıllı ampullere istediğiniz rengi verebilirsiniz.Telefonunuz veya tabletizile çektiğiniz fotoğrafların ortasmındaki rengi kendi ortamınıza aktaran akıllı ampuller sadece 8W elektrik tüketiyor.Hue akıllı ampulleri siz uyumadan önce daha rahat uyuyabilmeniz için hafif renkler sunarak daha rahat uyuyabilirsiniz.Uykudan kalkarken size gün ışığı vererek sizi güne daha rahat kalkmazızı sağlar.

Henüz türkiyece satışa sunulmayan HUE akıllı ampuller amerikada App store’da 199 dolar’a satılıyor.

Philips hue ile portatip olarakta sunuluyor evinizin salonuna, odanıza veya tv’nizin herhangi bir yerine yerleştirerek farklı renkler alabilirisiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.