MENU

PlayStation 4 çıkış tarihi ne zaman

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » PlayStation 4 çıkış tarihi ne zaman
PlayStation 4 çıkış tarihi ne zaman

PlayStation 4 çıkış tarihi 13 kasım olarak açıklanabilir.Sony los angeles E3 fuarında yeni oyun konsolu playstation 4 görsellerini, özelliklerini ve fiyatını açıkladıkatan sonra avrupadaki bazı mağazalarda playstation 4 satışı için posterler görülmeye başlandı.

Sony E3 fuarında oyun konsolu playstation 4’ün 13 Kasım’da piyasaya çıkması hakkında bilgi ermezken Neogaf adlı forum sitesinde yayınlanan fotoğraflarda PS4 posterlerinin fotoğafları asıldığı görüntülenmiş.Sony playstation 4 özellikleri ise 8 çekirdekli AMD Jaguar 64 bit işlemcisi,AMD Radeon tabanlı grafik kartı, 8 GB GDDR5 ram ve 500 gb harddisk bünyesinde barındıran üstün özelliklere sahip bir cihaz.

http://i.imgur.com/TPTs1wK.jpg?1

Sony yeni oyun konsolunu avrupada 399 euro amerikada ise 399 dolardan satışa çıkacak.Playstation 4 resimlerini aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Playstation 4 Görselleri

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.