MENU

Playstation 4 2.el Oyunları Oynanabilecek

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Playstation 4 2.el Oyunları Oynanabilecek
Playstation 4 2.el Oyunları Oynanabilecek

Bir süredir Playstation 4 2.el oyunları oynanılmayacak dedikoduları vardı.Bu dedikodulara Sony noktayı koyarak bir açıklama yaptı ve PS4 2.el oyunlar oynanbilecek.

Arkadaşınızdan veya tanıdığınızdan 2.el Playstation 4 oyunları aldığınızda NFC özelliği ile oyunu kullanıcının kişisel hesabı ile eşleştirerek oyunun başka bir hesaba ait’se oynayamayacaktınız.Ama Sony açıklamasında böyle bir şey olmayacağını ve 2. el oynanabileceğini açıklamıştı.Sony PS3, PS2 ve PS1 oyunlarını belirli bir süre Playstation 4’te oynanamayacağınıda açıkladı zira yeni oyun konsoluPS4 farklı bir sistem ile geleceği için eski konsolların oyunları çalışmayacak.Buda konsolu hack’lenmemesi için böyle bir değişiklik olacak ama ileride sony bu durumu düzelteceğini açıklıyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.