MENU

Sony NEX 140 Megapiksel RhinoCamı Tanıttı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Sony NEX 140 Megapiksel RhinoCamı Tanıttı
Sony NEX 140 Megapiksel RhinoCamı Tanıttı

Sony Nex 140 Megapiksel Kamerayı tanıttı. 140 Megapiksellik kameranın adı RhinoCam olarak adlandırıldı.

Sony NEX RhinoCam adında yeni bir yeni bir bağlama sistemi duyurdu. Bu aygıt ile fotoğraf makineniz aynasız dijital fotoğraf makinesine dönüşmekte ve 140 megapiksel fotoğraf çekim’i yapmanıza olanak tanır.

RhinoCam Resimleri 35 mm full frame sensöre üç kat daha büyük bir sensör eklemekde olup ultra yüksek çözünürlüklü fotoğraflar isteyenler için mükkemmel bir aygıt.

Görmüş olduğunuz resimler RhinoCam ile çekilmiştir. RhinoCam tek bir resmi bir çok alt resim haline getirebilmek ‘de ayrıca hepsi yüksek çözünürlük de alt resimler.

RhinoCam ile ucuz olan fotoğraf makineniz ile çok daha kaliteli çekimler yapabilirsiniz.Hepsi sanki SLR makinelerdeki çekimlere benzer boşuna pahalı makinalara harcamonıza gerek yok.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.