MENU

Samsung Tablet Windows 8 Kullanımı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Samsung Tablet Windows 8 Kullanımı
Samsung Tablet Windows 8 Kullanımı

Samsung’un yeni tableti ATIV Smart PC Pro ile Windows 8′ i rahatça dokunarak kullanın.

İntel core İ5 işlemcisi ile en üst seviye deneyim sunan windows 8’li samsung tablet 1080p çözünürlüklü ekranı ile hd videolarda yüksek performans sunuyor.Ekranı ise 11.6 inç büyüklüğünde ideal bir büyüklük.4Gb ram ile yüksek performans sunuyor.Bunlara rağmen şarj olayı nasıl olacak derseniz 128 gb SSD kullanımı ile tabletin gerçek hızını ortaya koyuyor.Zira SSD katı diskler normal PC, laptop, gibi bilgisayarlardada gerçek hızın farkına varabilirsiniz.Normal dislere göre 20 kat hızlıdır.888 gram ağırlığındaki tablet Usb 3, Usb2, micro hdmi, micro sd girişleri bulunmaktadır.Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi kablosuz bağlantı özellikleride var.Yani bu tablet Ultrabook dediğimiz yeni nesil laptopların yerini alabilir.

Samsung ATIV Smart PC Pro Windows 8 Resim Yapma

Samsung ATIV Smart PC Pro Windows 8 tablet ile resim nasıl yapılır.

Samsung ATIV Smart PC Eğlenen Eller

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.