MENU

Showyou iPhone Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Makalelerim » Showyou iPhone Uygulaması
Showyou iPhone Uygulaması

Merhabalar bir iphone kullancısı olarak incelemeye değer gördüğüm app’lar hakkındaki görüşlerimi burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Bugün incelediğim uygulama AppSotre’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama olan Showyou.

http://a1.mzstatic.com/us/r1000/105/Purple/ed/97/f4/mzl.gxwkfcpa.320x480-75.jpg

Bu uygulama sayesinde Twitter, Facebook, Youtube, Vimeo ve Tumblr hesaplarınızda sizin yada arkadaşların paylaşmış olduğu videoları izleyebiliyorsunuz.

Showyou

http://a1.mzstatic.com/us/r1000/075/Purple/c8/70/56/mzl.zqbtvpmi.320x480-75.jpghttp://a5.mzstatic.com/us/r1000/081/Purple/06/90/77/mzl.hoyqiymw.320x480-75.jpg

Uygulamaya Facebook yada Twitter hesaplarınız ile üye olduktan sonra kendinize bir nickname oluşturuyorsunuz. Girds kısmında Twitter, Facebook, Youtube, Vimeo ve Tumblr hesaplarınızda sizin yada arkadaşlarınız paylaştığı videolar yer alıyor.

Burada üstte Following kısmında sizin arkadaşlarınız, Popular kısmında ise Showyou da popüler olan videolar yer almakta. Üst solda Channels seçeneğinde zevkinize göre bir takım kanallar var. İsterseniz bu kanalları flowlayarak takip edebilirsiniz. Watch Later kısmında daha öncede seçmiş olduğunuz videoları sonradan izleyebiliyorsunuz. Notifications kısmında ise Showyou ile ilgili uyarılar var. Profile kısmında ise Connect bölümünde Twitter, Facebook, Youtube, Vimeo ve Tumblr hesaplarınızı bağlayabilir kendinize bir profil resmi atayabilirsiniz. Find Friends kısmında ise showyou kullanan arkadaşlarınızı kendi listenize ekleyebilirsiniz.

Dipnot: Showyou’nun şu an sadece iPad, iPhone, iPod Touch ve Kindle Fire versiyonları mevcut, android için ise şu an herhangi birşey yok.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.