MENU

Google'den Sitenizin tekrar değerlendirilmesini isteme

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Bilgi » Google'den Sitenizin tekrar değerlendirilmesini isteme
Google'den Sitenizin tekrar değerlendirilmesini isteme

http://socialmediaseo.net/wp-content/uploads/2011/07/google+-social-media-marketing.jpg

Siteniz, Google arama sonuçlarında görünmüyorsa veya geçmişte olduğundan daha düşük performans gösteriyorsa (ve sitenizin web yöneticisi kurallarımızı ihlal etmediğini düşünüyorsanız) Google’dan sitenizi tekrar değerlendirmesini isteyebilirsiniz.

Ayrıca, tarafınızdan satın alınmadan önce kurallarımızı ihlal etmiş olabileceğini düşündüğünüz bir alan satın aldıysanız, söz konusu siteyi yeni satın aldığınızı ve sitenin artık kurallarımıza uygun olduğunu bize bildirmek için tekrar değerlendirme isteği formunu kullanabilirsiniz.

Sitenizin tekrar değerlendirilmesini istemek için:

  1. Google Hesabınızla Web Yöneticisi Araçları’nda oturum açın.
  2. Tekrar değerlendirilmesini istediğiniz siteyi eklediğinizden ve doğruladığınızdan emin olun.
  3. Sitenizin tekrar değerlendirilmesini isteyin.

rooteto

Çoğu arkadaş bunu bilmiyor domain kapatıp yeni domainlerle sitelerine devam ediyor. Eğer websitenizde daha önceden Google kurallarına uymayan herhangi birşey yayınladıysanız ve Google bunu farkedip sizi gerilere atmaya başladıysa veya Google’de hiç çıkmamaya başladıysanız tekrar değerlendirme isteyin. Sandbox ilk düşünceniz olmasın bence…

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.