MENU

Smarty Ring Akıllı Yüzük

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Smarty Ring Akıllı Yüzük
Smarty Ring Akıllı Yüzük

Mobil kullanıcılar yönelik geliştirilen Smarty Ring akıllı yüzük teknolojisi telefonunuza gelen çağrıları, mesajları, twitleri hızlı bir şekilde okumanıza veya cevaplamanızı sağlar.

Eğer telefonunuza gelen bir çağrıyı, mesajları, alarmları, twitleri veya facebook güncellemelerini hızlı bir şekilde cevaplamak istiyorsanız smarty ring tam size göre bir akıllı yüzük telefonunuzun şarj süresinide uzatır.

Smarty Ring akıllı yüzüğünüzü ayarlarını değiştirip kontrol edebileceğiniz android ve İOS uygulamasıda bulunuyor.Smarty ring profil oluşturma, saat tarih ayarı, led ışığını ayarlama, Beeper sesini ayarlama ve hızlı ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Parmağınızı ucunda bulunan smarty ring ile saati herzaman kontrol edebilirsiniz.Telefonunuzdan 30 metre uzaklaştığınızda bip sesi çıkarmaya başlar.

Paslanmaz çelikten üretilen Smarty Ring kıyafetinize uygun ve şık bir görünüm için ideal bir çözüm olacak.Göz kamaştırıcı led ışığı ile gece ve gündüz kullanımlarda harika olacaktır.

Tek bir kablosuz şarj standı ile hem telefonunuzu hemde smarty ring akıllı yüzüğünüzü şarrj eder.Esnek pil yapısı bulunan smarty ring boyutları 13mm Genişliğinde ve 4mm kalınlığındadır.

Her zaman sosyal medyada güncel kalmak istiyorsanız Smarty Ring ile telefonunuza dokunmadan kontrol ederek daha hızlı  ve daha aktif olmanıza olanak sağlar.Bluetooth 4 teknolojisinide barındırıyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.