MENU

Toshiba 4K çözünürlüklü televizyonunu tanıttı

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Teknoloji » Toshiba 4K çözünürlüklü televizyonunu tanıttı
Toshiba 4K çözünürlüklü televizyonunu tanıttı

Toshiba  CES2013 fuarında 4K çözünürlüklü televizyonunu tanıttı.

Toshiba  3840×2160  pixel çözünürlük sunan televizyonunu normal full hd  televizyonlara  göre dört kat  daha yüksek çözünürlük sunuyor. 240hz clear scean yenileme  teknolojisi ile hızlı ve akıcı hareketleri görüntüleri  görüntü kaybı olmadan  ve  daha kaliteli sunum sağlıyor. Ayrıca  cloud tv teknolojisinide sağlayabilmekte. Cloud tv ilgilendiğiniz içerikleri  satın alabilme ve kiralaya bilme gibi özellikleri bulunabilmekte.

T0shiba 4K 65 inç 58 inç ve 84 inç boyutları bulunan tv serisi televizyonlar  dört çekirdekli işlemciye sahiptir.Bu televiyozyonlarn şuanki fiyatları 15-20 bin dolar arasındadır.

Toshiba 4K fotoğraf albümü paylaşımı,mesajlaşma,haber videoları izleyebilme,DLNA özellikli cihazlara bağlanabilme gelişmiş  arama ve program  önerme kılavuzuna  sahiptir.

Toshiba 4K bazı özellikleri

WiFi,Widi Hem Router , Miracast kablosuz bağlantı özelliklerine sahiptir. İos,android ve Windows 8 uygulamaları yer alacaktır.

Toshiba 4K çözünürlüklü ilk modeli  L9300 serisidir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.