MENU

TP-Link Neffos Akıllı Telefon Özellikleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » TP-Link Neffos Akıllı Telefon Özellikleri
TP-Link Neffos Akıllı Telefon Özellikleri

Modem ve ağ ürünleri satan dünyaca ünlü Tp-Link‘te yeni Neffos ile akıllı telefon pazarına girdi. Güçlü özellikleri ve çerçevesiz ekranı ile amiral bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Piyasanın en güçlü işlemcisine sahip telefonun özelliklerine yakından bakalım.

Tp-link yeni akıllı telefonu çerçevesiz ekranı ile gelirken Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisini kullanıyor. Bu güçlü işlemci ile birlikte 6 GB ram geliyor. 18:9 ekrana sahip telefonun 256 GB’ta kadar depolama seçenekleri bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 4100 mAh’lik Nokia 2 Fiyatı ve Özellikleri

Telefonda 16 ve 20 megapiksel çift arka kamera ile birlikte 16 megapiksel ön kamera ile gelecek. Arka tarafta kameraların altında ise parmak izi okuyucusu bulunuyor. Telefon hakkında sadece bu kadar özellik bulunan telefonun detayları çıktıkça haberdar olacaksınız.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.