MENU

10 Dolarlık TracFone LG L15G Akıllı Telefon

Anasayfa » Teknoloji » 10 Dolarlık TracFone LG L15G Akıllı Telefon
10 Dolarlık TracFone LG L15G Akıllı Telefon

Sadece 10 dolar ödeyerek Android’li akıllı telefon sahibi olmak istermisiniz.

Amerika’da bilindiği gibi ünlü mağazalar zinciri Walmart son günlerde 10 dolar fiyatı ile satışa sunduğu akıllı telefonu büyük bir ilgi görmüş durumda. Evet yanlış duymadınız 10 dolar fiyatında 3.8 inç ekrana sahip akıllı telefon satıyor. LG ortaklığı ile piyasaya sürülen 10 dolarlık iki akıllı telefon yok satıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Pili En uzun Dayanan 5 Akıllı Telefon

Tracfone LG adındaki Sunrise L15G ve ve Lucky LG16 modelleri fiyatının yanında özellikleri dikkat çekiyor. 10 dolar olamsına rağmen güçlü özelliklere sahip akıllı telefon Android 4.4 kit kat işletim sistemine sahip. Qualcomm’un 1.2 gHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisine sahip TracFone LG L15G depolama olarak 4 GB dahili depolama kullanırken 32’ta kadarda micro SD kart desteği sunuyor. 3 megapiksel arka kameraya sahip TracFone LG L15G akıllı telefonda 1.540 mAh batarya bulunuyor.

TracFone LG L15G akıllı telefonu buradan satın alabilirsiniz.

Not: TracFone LG L15G ile Lucky LG16 hemen hemen aynı özelliklere sahip.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.