MENU

TTNET Roket Ücretsiz 100 Mbps'ye kadar İnternet Hızı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » TTNET Roket Ücretsiz 100 Mbps'ye kadar İnternet Hızı
TTNET Roket Ücretsiz 100 Mbps'ye kadar İnternet Hızı

TTNet tüm müşterilerine ayda 1 defaya mahsus 24 saat kullanabileceğiniz 100 Mbps internet hızı kullanma şansı sunuyor.

Bunu kullanabilmek için tabiki Fiber alt yapınız olması gerekiyor kullanmaya başladığınız gün Türk Telekom Hızınızı test edin..

https://3.bp.blogspot.com/-GuKLzLw_aNc/UW8aJST7IUI/AAAAAAAARBQ/LvFk3L20ypw/s1600/ttnet.jpg

TTNET’in Açıklaması

TTNET ile Ücretsiz 100 Mbps’ye Kadar Fiber Hızı!

Şimdi Fiber İnternet müşterilerimiz, 24 saat boyunca hızlarını 100 Mbps’ye kadar fiber hızına yükseltebilecek. Hem ücretsiz! Hem de tek bir tuşa basmak kadar kolay.TTNET FİBERNET müşterilerimize özel bir ayrıcalık daha!Ayda 1 defa 24 saat boyunca adil kullanım noktalarına takılmadan, ücretsiz 100 Mbps’ye kadar fiber hızlı internet keyfini doyasıya yaşayın!

Başvuru Koşulları

TTNET ROKET servisine Online İşlem Merkezinden, 444 0 375 TTNET Çağrı Merkezini arayarak ya da “ROKET” yazıp boşluk bıraktıktan sonra “ADSL NO” yazıp 6606’ya SMS göndererek ile başvurabilirsiniz. (Örnek: “ROKET 1234567890”)

(TTNET, 6606 kısa mesaj kanalı kullanımından ücret almamaktadır. 6606’ya gönderilen kısa mesajlar, kullandığınız GSM operatörünün tarifenize göre belirlediği 1 kısa mesaj bedeliyle operatörünüz tarafında ücretlendirilir.)

Roket sayfasına tıklayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.