MENU

Twitter'da chat dönemi başladı.

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Twitter'da chat dönemi başladı.
Twitter'da chat dönemi başladı.

Dünyanın en büyük sosyal sitelerinden olan Twitter’da chat artık yapabilirsiniz :) Facebook ve Google+ gibi Twitter’dada artık chat yapma imkanınız var ancak bazı detaylarda var tabiki.

http://bonfire.im/images/bonfire-screenshot.jpg

Twitter Chat

Twitter’da chat yapabilmek için öncelikle eklenti kurmanız gerekiyor. Bu sistem Bonfire’ye ait ve bu eklentiyi kurduğunuz takdirde online chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Eklenti sitesi:  Bonfire, Twitter chat done right

Eklenti sitesine girerek kullandığınız tarayıcıyı seçerek eklentiyi kurun. Daha sonra twitter.com’a giriş yapın sağ alt kısımda chat kısmı açılıcaktır.

Birde şöyle bir şey var herkezin bu eklentiyi kurması gerekiyor. Amerikada yoğun olabilir ancak Türkiye’de epeyli az kullanılıyor. Bu yüzden arkadaşlarınızında kullanabilmesi için eklentiyi kurmalarını tavsiye etmeniz gerekiyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.