MENU

Twitter Profil alanını değiştirdi.

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Twitter Profil alanını değiştirdi.
Twitter Profil alanını değiştirdi.

Twitter bugün yeni profil sayfasını yayınladı. Biliyorsunuz cep telefonları, tabletler iyice yaygınlaştı tüm web siteleri tablet ve telefon entegrasyonu için çalışmalar yapmakta bunun en büyük örneği WordPress kurucusu Matt’in radikal kararlar alarak mobile dönük işler yapacağız demesiydi. Twitter profil sayfasını tanıttı rooteto olarak bizde hemen değiştirdik profilimizi :)

https://3.bp.blogspot.com/-W0pLeWd0YJM/UFjK7qE3DLI/AAAAAAAAJiI/jKFwb59BT_k/s1600/rooteto-twitter-profil.png

Twitter Yeni Profili

Bugün saat 3’te gönderdiği 3 twitle birlikte hem tabletlere hemde telefonlara hitap edeceğini bir kez daha duyurmuş oldu. Zaten twitter en çok telefon üzerinden kullanıldığı için mobile böylesine dönüş yapması çok iyi olmuş. Ayrıca profil kısmı daha önceden hiç bir sitede olmayan birşey yapmışlar bence çok başarılı olmuş. Kapak üzerine profil logosu ve açıklama gelmesi 10numara diyorum.

https://2.bp.blogspot.com/-cciShonmrU4/UFjLOWBKO9I/AAAAAAAAJig/KWCykfcLhhc/s1600/interior_downloads_ipad.png

https://2.bp.blogspot.com/-h8qXgmEkUtk/UFjLMty2RBI/AAAAAAAAJiQ/PC7M_2S-HZE/s1600/TODAY_iphone_android.jpg

https://4.bp.blogspot.com/-MZgfX1OnfRk/UFjLNjnX_bI/AAAAAAAAJiU/9wf1tAqX7N0/s1600/TODAY_web_and_devices.jpg

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.