MENU

Windows Blue Görsellleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Windows Blue Görsellleri
Windows Blue Görsellleri

Microsoft’un yeni gelecek nesil işletim sistemi windows blue 9364 sürümünün resimleri resmi olmasada yabancı bir internet sitesi aracılığı ile yayınlandı.

Windows blue’da microsoft kullanıcılara başlangıç ekranını daha fazla özelleştirme imkanı sunuyor.Daha fazla renk seçeneği, kutucuçları küçültüp büyütme ve alarm kutucuğu gibi yeni özellikler sunuyor.Microsoft Snap Views özelliği ile masaüstünü ve başlangıç ekranını aynı anda 4 farklı uyygulamayı ekranlarında görüntüleyebilecekler.

Microsoft windows blue ile birlikte İnternet explorer 11’e geçebileceğinide işaretini veriyor.Microsoft yeni blue işletim sitemine sağ tarafa geldiğinizde açılan sütuna yeni butonlar koyarak zenginleştirebilecek.

Windows blue ekim ayında çıkacağı iddia ediliyor bekleyip göreceğiz.Tabiki microsoft windows 8 kullanıcılarına yeni 9364 sürümü blue’ yu update olarakta verebilir.Windows blue’yu service pack olarakta algılayabiliriz.Zira microsoft Eskisi gibi service pack diye adlandırmaktan kaçınıyor bir yama gibi hissettiği için blue olarak adlandırmış olabilir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.